Testy 2.5


Program z działu "Edukacja". Program jak znalazł dla współczesnego edukatora.

Testy

Tester
Kolejna już wersja programu do testowania przy pomocy testów pojedynczego wyboru. Tu możesz potrenować przed badaniami kompetencji, a nauczyciel może przeprowadzić szybki sprawdzian z natychmiastową analizą wyników.
Program umożliwia dołączanie do pytania obrazu oraz dodatkowego tekstu do przeczytania.

Rozwiązanie testu kończy się oceną wg przyjętej skali. Ocenę możemy zapisać, by następnie korzystając z modułu "Analiza" dokonać zestawienia i analizy wyników całej klasy.
Testy możemy samodzielnie przygotować, a kilka testów zebrać w listę. Do programu możemy przygotować listę użytkowników - korzystanie z programu jest jeszcze łatwiejsze a program bardziej przyjazny.
Z programem rozpowszechniamy kilka przykładowych testów.

Naprawdę ułatwia pracę i przynosi efekty dydaktyczne. Polecam.

Testy

Edytor 2.11
Edytor testów - tu przygotujesz testy zgodnie ze wskazówkami w pomocy. Przygotowany test możesz rozpowszechnić przy pomocy tej witryny. Jeśli masz ciekawy test z jakiejkolwiek dziedziny, przyślij go - zostanie opublikowany i inni bedą mogli skorzystać.

Jest to kolejna wersja programu - zmieniono stronę wizualną oraz usprawniono pracę z edytorem - skróty klawiszowe, itp.
Dodano możliwość przygotowywania listy użytkowników.

Testy

Analiza 1.0
Moduł do analizy wyników testu.
Na podstawie zapisanych przez każdego z uczniów pliku z wynikiem tworzy zestawienie zbiorcze. Mamy wyniki poszczególnych testujących oraz czas ich pracy a także analizę trudności poszczególnych pytań testu. Zestawienie możemy wykonać w postaci tabeli oraz diagramów.

Zarówno tabele jak i diagramy możemy kopiować do schowka, by wykorzystać je w programach zewnętrznych.
Ponieważ jest to wersja początkowa, więc zapewne nie jest wolna od błędów, jednakże stanowi dopełnienie całości i jako taka jest nieodzowna.

 

Copyright: W. Salamon - Stępina 2012