Przypominacz 1.02


Program z działu "Silva Rerum". Dla zapominalskich i punktualnych.

Przypominacz


Program Przypominacz jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy mają dość zapominania o terminach i obowiązkach natomiast chcą zapomnieć o kolorowych karteczkach przyklejonych na lodówce, lustrze i monitorze.
Program korzysta z przygotowanej listy zdarzeń. Lista może zawierać wiele zdarzeń.

Zdarzenia mogą mieć charakter jednorazowy, jak np. wizyta u lekarza lub cykliczny, np. coroczne urodziny żony, comiesięczna opłata rachunku czy wywózka śmieci w drugą środę miesiąca. Przygotowanie takiej listy jest proste a ewentualne zmiany czy usuwanie zdarzenia z listy bezproblemowe. Gdy zbliża się termin zdarzenia, program sygnalizuje to, pokazując stosowne komunikaty.
Ile dni przed zdarzeniem rozpocząć ostrzeganie, ile ma być ostrzeżeń w ciągu dnia, jak długo mają być pokazywane - o tym decyduje użytkownik programu. Program może również sygnalizować zdarzenie, które już minęło.
Możemy również wyświetlić wszystkie zdarzenia przypadające na bieżący lub inny tydzień.

Program jest uruchamiany wraz z uruchomieniem komputera i pracuje w tle. Ikona uruchomionego programu znajduje się zasobniku systemowym (na pasku zadań obok zegara).

Program jest bardzo przydatny w codziennym życiu. Polecam.

Udostępniona wersja demonstracyjna ma pewne ograniczenia, w tym możliwość dodania tylko dwóch zdarzeń. Aby zapoznać się z warunkami zakupu pełnej wersji programu kliknij poniżej.


 

Copyright: W. Salamon - Stępina 2012